Časté dotazy

Sarong

Jaký má sarong rozměr?

Rozměry sarongů prodávaných v našem internetovém obchodě jsou přibližně 120cm šířka a 170cm délka. Jelikož se jedná o ruční výrobu, jsou rozměry mírně proměnné. Sarongy bez třásní jsou obvykle poněkud delší.

Jak lze sarong prát?

Při zakoupení sarongu v našem internetovém obchodě obdžíte i letáček s instrukcemi, jak se o sarong nejlépe starat, aby si dlouho udržel své výrazné barvy. Doporučujeme ruční praní ve vlažné vodě (max. 30°C) a sušení pověšením. Chemické čištění není přípustné.

Jak nakupovat

Problémy s přihlášením

Po registraci, před prvním přihlášením, je nutné potvrdit svou e-mailovou adresu. Na e-mail, zadaný během registrace, Vám přišla zpráva, obsahující odkaz, na který musíte kliknout, případně ho zkopírovat a otevřít ve Vašem internetovém prohlížeči. Toto opatření je z důvodu zamezení podvodných registrací v našem internetovém obchodě. Pokud jste aktivační e-mail neobdrželi, zkontrolujte prosím svojí složku nevyžádané pošty, případně nás kontaktujte

Ostatní

Plánujete rozšíření sortimentu?

Rozhodně ano. V současné době připravujeme rozšířit sortiment o ručně batikované hedvábné šály. V budoucnu bychom rádi rozšířili naší nabídku o další módní doplňky původem z Bali a Jávy.

košík je prázdný